Teenused

EHITUSTÖÖD


Teostame ehitustöid vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Teenus võib kujuneda mõne pildi seina riputamisest korteri, kontori, maja või tootmishoone kapitaalremondini.

Üldiselt koosnevad ehitustööd lammutamisest, ehitamisest, elektritöödest, maalritöödest ja kui objektil on ka niiskeid ruume, siis plaatimisest ja torutöödest.


KÜSI PAKKUMIST

ELEKTRITÖÖD


Elektritööd võivad kujuneda elektripliidi või pistiku ühendamisest kuni objekti uue kaabelduse ja elektrikilbi ehitamiseni.

Old Meister OÜ ei ole litsenseeritud elektriettevõte, kuid meil on vastava pädevusega koostööpartnerid, kes meid keerukamate ülesannete juures abistavad. Kõik tööd saavad tehtud.


KÜSI PAKKUMIST

VIIMISTLUSTÖÖD


Viimistlustööd on iga remondi lahutamatu osa. Tööd võivad kujuneda mõnest ruutmeetrist seina pinnast kuni suurte objektideni.

Viimistlustöö sisaldab pindade ettevalmistamist st. pahteldust ja lihvimist ning lõpuks pindade katmist värvi, tapeedi või mõne muu vahendiga.


KÜSI PAKKUMIST

PLAATIMISTÖÖD


Oleme plaatinud väga erinevaid ruume. Plaatimistööd võivad kujuneda köögi tagumisest seinast kuni suurte üldkasutatavate ruumideni ja basseinideni.

Vajadusel tasandame pinnad, teeme erinevaid kaldeid ja hüdroisolatsioonitöid.


KÜSI PAKKUMIST